برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

برد اینورتر لباسشویی بوش

Bosch inverter board code: 706019

برد اینورتر لباسشویی بوش با کد ۰۰۷۰۶۰۱۹

برد اینورتر یک قطعه هوشمند الکترونیکی است که بین بار وارد شده به موتور و جریان ورودی ارتباط برقرار میکند.

در واقع این مبدل برق جریان dc را به ac یبدیل می کند.

ناموجود
0 تومان
موجود شد خبرم کن
توضیحات

برد اینورتر لباسشویی بوش کد 706019 و 00706018

اگر موتور لباسشویی بوش ، زیمنس و نف نمی چرخد و یا با ارور و آلارم F57 در صفحه نمایش لباسشویی خود مواجه شده اید، به احتمال زیاد برد اینورتر لباسشویی بوش زیمنس و نف شما دچار مشکل شده است و میبایست تعویض گردد.

برد اینورتر لباسشویی بوش زیمنس نف چیست و چگونه کار میکند؟

برای توضیح برد اینورتر لباسشویی بوش ابتدا باید عنوان نمود که با پیشرفته تر شدن تکنولوژی و وارد شدن آن به صنایع لوازم خانگی، شرکت های بزرگ تولید کننده لوازم خانگی در راستای استفاده از علم روز، محصولات خود را به نحوی طراحی میکنند که علاوه بر کارایی دستگاه، مصرف انرژی محصول پایین آمده و دستگاه با کمترین میزان ایجاد صدا کار کند.

در لباسشویی های جدید بوش و زیمنس و نف ، برای کاهش میزان صدای موتور لباسشویی و نیز کاهش مصرف برق موتور لباسشویی از تکنولوژی اینورتر استفاده می گردد.

موتور های اینورتر لباسشویی در مقایسه با موتورهای معمولی و ذغالی به دلیل ساختار خاص خود به مراتب راندمان بالاتری داشته و کمترین میزان صدا را تولید خواهند کرد.

تفاوت موتورهای اینورتر با موتورهای دیگر علاوه بر سااختار داخلی، تفاوت در نحوه راه اندازی داشته و برای به حرکت در آمدن این موتورها نیاز به برق شبه سه فاز بوده که وظیفه تامین برق شبه سه فاز در ماشین لباسشویی بوش را اینورتر لباسشویی زیمنس بوش و نف بر عهده دارد.

در واقع برد اینورتر ماشین لباسشویی ، یک برد دیجیتال میباشد که وظیفه آن تبدیل برق 220 ولت AC به برق شبه سه فاز مورد نیاز موتور لباسشویی بوش میباشد.

چگونه متوجه شویم که برد اینورتر ماشین لباسشویی بوش ایراد دارد؟

همانطور که پیشتر اشاره شده برد اینورتر INVERTER به عنوان راه انداز موتور میباشد ، لذا از این جهت به این برد لباسشویی، برد موتور لباسشویی بوش نیز گفته می شود، و در صورت ایراد و خرابی برد موتور ماشین لباسشویی بوش، موتور شروع به حرکت نکرده یا موتور لباسشویی نمی چرخد و معمولا با ارور F57 در صفحه نمایش لباسشویی مواجه خواهیم شد لذا از این رو آلارم 57 در لباسشویی بوش به معنای خرابی اینورتر لباسشویی زیمنس، بوش و نف بوده و میبایست تعویض گردد.

آبا برد موتور لباسشویی قابل تعمیر است؟

بسیاری از اوقات مشتریان از ما در خصوص تعمیر برد موتور لباسشویی بوش زیمنس و نف سوال می نمایند که در این خصوص میبایست اعلام کرد، بر خلاف برد اصلی لباسشویی بوش که احتمال تعمیر آن نیز بسیار بالا هست، متاسفانه برد اینورتر در اکثر موارد قابل تعمیر نبوده و میبایست تعویض گردد.اما در صورت نیاز میتوانید با ایران سرویس شاپ جهت کارشناسی برد موتور تماس بگیرید.

آبا برد راه انداز موتور لباسشویی بوش در همه مدل ها یکسان است

برد لباسشویی بوش معمولا با توجه به مدل دستگاه متفاوت بوده و جهت تهیه و تعویض برد اینورتر لباسشویی میبایست مدل دستگاه را از داخل درب لباسشویی که به صورت برچسب بر روی آن زده شده است برای ما ارسال کنید تا با توجه به مدل و ENR نسبت به تهیه قطعه با کد فنی مربوطه اقدام نمائید و هر محصولی کد قطعه مخصوص به خود را داشته و میبایست از همان کد قطعه برای تعمیر لباسشویی بوش، زیمنس و نف اقدام نمائید.

برای تهیه برد موتور لباسشویی مدل خود را که با WAS ,WAW, WAK,WAT, WAY,WM و … شروع میشود برای ما ارسال بفرمائید.توجه فرمائید که نوشته هایی چون LOGIXX , HOME PROFISSIONAL, MAXX , EXCLUSSIVE و … مدل نیستند و سری بندی دستگاه را نشان می دهند.

آیا برد اینورتر لباسشویی بوش با لباسشویی زیمنس و نف یکسان است؟

با توجه به اینکه لباسشویی بوش، زیمنس و نف در کارخانه های یکسان و با قطعات یکسان تحت نظر B/S/H تولید می شوند کد قطعات برای لباسشویی ها یکی بوده و میتوانید از برد موتور لباسشویی بوش برای تعویض برد اینورتر لباسشویی زیمنس و برد اینورتر لباسشویی نف استفاده نمائید و در واقع همه اسن برنده ها یکسان میباشند.

این محصول مورد تائید نمایندگی بوش و نمایندگی زیمنس و نمایندگی نف میباشد.

ادامه مطلب
جزئیات محصول
Bosch inverter board code: 706019
نظرات

نظر بدهید

  • ارزش خرید:
  • امکانات:
  • کیفیت:
این محصول را با کلمات ساده و کوتاه توصیف کنید.

تماس

خانه

حساب کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود